Dabaszinības

2015./2016.m.g.

Skolas 1., 2., 4.klašu DABASZINĪBU olimpiādes uzvarētāji

Klase Vārds, uzvārds Vieta
1.b Annija Liepniece 1.
1.b Sigita Ozola 1.
1.c Samanta Ozola 2.
1.a Pāvels Rihards Kabkovs 3.
1.d Estere Piļāne 3.
2.b Emīlija Apiņa 1.
2.a Alise Maija Kupča 2.
2.a Milēna Rjabovska 3.
2.c Adrija Ovčiņņkova 3.
4.a Aleksis Ulmanis 1.
4.b Gita Beļajeva 1.
4.a
Evelīna Kovaļova
3.
4.b Mārtiņš Ozoliņš 3.
4.c Dāvids Ozoliņš 3.

 


2014./2015.m.g.

Skolas 1. - 4.klašu dabaszinību olimpiādes uzvarētāji

1.b klase

Laura Praudiņa 

I vieta

1.b klase

Emīlija Apiņa

II vieta

1.a klase

Vendija Ēdolfa 

III vieta

1.c klase

Klēra Beikmane 

III vieta

2.b klase

Anna Ugaine

I vieta

2.a klase

Redlijs Celmiņš 

II vieta

2.c klase

2.a klase

Kira Senatorova 

Reinis Salcevičs 

II vieta

III vieta

3.a klase

Aleksis Ulmanis 

I vieta

3.c klase

Paula Celmiņa 

I vieta

3.c klase

Sindija Jēruma 

II vieta

3.a klase Heino Laizāns III vieta

4.a klase

Amanda Tūce 

I vieta

4.c klase

Madara Brasava 

II vieta

4.c klase

Linda Reitupe 

III vieta


Skolas 1. - 4. klašu dabaszinību olimpiāžu uzvarētāji:

Vārds, uzvārds Vieta Klašu grupa
Sindijai Jērumai I vieta 1. klašu grupā
Dorianam Jakovļevam II vieta 1. klašu grupā
Rinaldam Tomam Budzem II vieta 1. klašu grupā
Gitai Beļajevai II vieta 1. klašu grupā
Artūram Guļajevam I vieta 2. klašu grupā
Sandai Lienei Celmiņai II vieta 2. klašu grupā
Amandai Tūcei III vieta 2. klašu grupā
Loretai Tauriņai III vieta 2. klašu grupā
Ērikai Elizabetei Latņikovai I vieta 3. klašu grupā
Madarai Šalkai II vieta 3. klašu grupā
Luīzei Lotei Štrausei III vieta 3. klašu grupā
Beātei Pūcei III vieta 3. klašu grupā
Madarai Šturmai I vieta 4. klašu grupā
Laurai Evartei  Bundarei II vieta 4. klašu grupā
Andrejam Dāvim Umbrovskim II vieta 4. klašu grupā
Mikam Burmistrim III vieta 4. klašu grupā

 

Skolas 1. - 4. klašu dabaszinību olimpiāžu uzvarētāji:

Vārds, uzvārds Klase Vieta
Amanda Tūce 1.a 1.vieta
Diāna Egija Kārkliņa 2.b 1.vieta
Jānis Maksimovs 3.a 1.vieta
Edijs Belasovs 4.c 1.vieta
Jānis Burmistris 1.a 2.vieta
Artūrs Bisenieks 2.b 2.vieta
Reinards Freimanis 2.a 2.vieta
Paula Kitija Muižniece 3.a 2.vieta
Madarai Šturmai 3.b 2.vieta
Paula Patrīcija Avotiņa 4.b 2.vieta
Nils Zeiļaks 1.b 3.vieta
Norberts  Saivis Sebris 1.b 3.vieta
Kitija Jeršova 1.b 3.vieta
Loreta Tauriņa 1.a 3.vieta
Oskars Vanags 2.a 3.vieta
Eva Svīķe 2.c 3.vieta
Markuss Bucenieks 3.c 3.vieta
Emīls Liepnieks 4.a 3.vieta
Regnārs Jemeļjanovs 4.a 3.vieta
Sabīne Znotiņa 4.b 3.vieta
Linda Ogle 4.c 3.vieta
Katrīna Vaitaite 4.a atzinība
Poļina Karaseva 4.c atzinība