Dažādi

2016./2017.m.g. APSVEICAM!

  • Loreta Drulle 7.c klase - II pakāpe - Latvijas izglītības iestāžu skatuves runas konkursā.

  • Ēriks Rasolovs 9.b klase - 3. vieta - Rīgas pilsētas fizikas 67. olimpiādes 2.posmā.
  • Agneta Rāte 9.b klase - 1. vieta - Rīgas pilsētas vēstures 23. olimpiādes 2.posma olimpiādē.
  • Paula Patrīcija Avotiņa 9.b klase - 1. vieta - Rīgas pilsētas vēstures 23. olimpiādes 2.posma olimpiādē.

  • Skolas Vizuālās mākslas olimpiādes rezultāti 

  • Rīgas vizuāli plastiskās mākslas konkurss - Gleznojumi uz zīda - "Augstu gaisā" - Sofija Jasinska 8.c klase - III vieta (sk.S.Kuprovska)


2015./2016.m.g.

  • 6. klašu komandu sacensībās "Vecpilsētas gudrinieki" - 3. vieta (R.Freimanis - 6.a, I.Laimīte - 6.b, K.Pacēviča, R.Salaks - 6.c klase)
  • Erudīcijas spēlē 9. klašu skolēniem GUDRS, VĒL GUDRĀKSSabīne Liepniece 9.a klase II vieta
  • Rīgas pilsētas vēstures 22. olimpiādes 2. posmā - Sabīne Liepniece 9.a klase II vieta
  • Rīgas pilsētas bioloģijas 38. olimpiādes 2. posmā - Sabīne Liepniece 9.a klase II vieta

 


2014./2015.m.g.

  • Rīgas pilsētas vēstures 21. olimpiādes 2. posmā - Madara Vīdasa 9.b klase II vietaLauris Freimanis 9.a klase - atzinība

  • Skolas sociālo zinību olimpiādes uzvarētāji:
  • 1.b -

    Laura Praudiņa

       I vieta

    1.c -

    Gabriela Lāta

       II vieta

    1.c -

    Elvija Tūce

       II vieta

    1.b -

    Emīlija Apiņa

       III vieta

    1.c -

    Matīss Šalks

       III vieta

    2.b -

    Anna Ugaine

       I vieta

    2.a -

    Reinis Salcevičs

       II vieta

    2.b -

    Annija Kāpostiņa

       III vieta

    2.c -

    Kristens Suharevskis

       III vieta

    3.c -

    Sindija Jēruma

       I vieta

    3.a -

    Raivo Nerets

       II vieta

    3.a -

    Elīza Ulmane

       III vieta

    3.b -

    Ance Grosberga

       III vieta

    4.a -

    Toms Edvards Krūmiņš

       I vieta

    4.a -

    Jānis Burmistris

       II vieta

    4.b -

    Klāvs Batuhtins

       III vieta

 

  • 4. klašu skolēni konkursa "Pieskati uguni" finālā ieguva I vietu /sk.G.Ļuļe/
  • Rīgas Latgales priekšpilsētas 4. klašu skolēnu konkursā "Pieskati uguni!" - 2. vieta /sk. G.Ļuļe/ 

2013./2014.m.g.

  • Rīgas Latgales priekšpilsētas 4. klašu skolēnu konkursā "Pieskati uguni!" - 3. vieta /sk. I.Paraģe/ 
  • Rīgas Latgales priekšpilsētas 3. klašu skolēnu konkursā "Kājāmgājējs" - 3. vieta /sk. G.Ļuļe/

 


2012./2013.m.g.

LEGO KONKURSS "ZIEMASSVĒTKU JAMPADRACIS"

3. vieta  - (1. - 2. klašu vecuma grupā) Toms Krūmiņš.


RĪGAS PĻAVNIEKU PAMATSKOLAS

SKATUVES RUNAS KONKURSS „ZVIRBULĒNS” 2012

REZULTĀTI

1. - 2. klase

Skolēna vārds, uzvārds

Klase

Vieta

Loreta Tauriņa

2.a

1. vieta

Kristiāna Bērziņa

1.b

2.vieta

Gvido Platonovs

2.b

2.vieta

Elīna Korobenko

2.c

3.vieta

Kristīne Dzene

1.a

pateicība

Anna Ozola

1.a

pateicība

Elfa Desela

1.b

pateicība

Sindija Jēruma

1.c

pateicība

Katrīne Duganova

1.c

pateicība

Undīne Belicka

2.a

pateicība

Sanda Liene Celmiņa

2.b

pateicība

Marika Petrova

2.c

pateicība

3. – 4. klase

Skolēna vārds, uzvārds

Klase

Vieta

Ērika Elizabete Latņikova

3.c

1. vieta

Laura Bundere Everte

4.a

2.vieta

Katerīna Pacēviča

3.c

2.vieta

Madara Šalka

3.b

3.vieta

Neila Rotkāja

4.b

3.vieta

Reinards Freimanis

3.a

pateicība

Vivita Budze

3.a

pateicība

Ieva Vagare

3.b

pateicība

Luīze Lote Štrause

3.b

pateicība

Paula Kitija Muižniece

4.a

pateicība

Linda Ragause

4.a

pateicība

Roberts Šveds

4.c

pateicība

Nikola Daniela Celmiņa

4.d

pateicība

5. – 6. klase un 7. - 8. klase

Skolēna vārds, uzvārds

Klase

Vieta

Sabīne Liepniece

6.a

1. vieta

Elizabete Lizete Lapsiņa

5.c

2.vieta

Elīna Švagere

6.b

3.vieta

Niko Keišs

6.a

3.vieta

Enija Keiša

5.a

pateicība

Linda Ikstiņa

5.a

pateicība

Linda Jakubovska

5.b

pateicība

Dāvis Petrovs

5.b

pateicība

Madara Kivleniece

5.c

pateicība

Kristaps Stepiņš

6.b

pateicība

Paula Jeluškina

7.a

1. vieta

Lote Bagņuka

8.a

2.vieta

Ruta Vasiļjeva

7.a

pateicība

Sabīne Antanaviča

7.b

pateicība

Sendija Apškalne

7.b

pateicība

 

 

Skatuves runas konkursā „Rīgas zvirbulis”  21.novembrī piedalīsies:

  • Ērika Elizabete Latņikova (3.c)
  • Sabīne Liepniece (6.a)
  • Paula Jeluškina (7.a)

 


 

2012./2013.m.g. 

  • Rīgas Pļavnieku pamatskolas komandai "Rudens lapas" (sk.A.Buka) par iegūto 2. vietu Vides izglītības konkursa "Nāc mežā ciemoties!" - 3; 4. -6.klašu grupā.

 

2011./2012.m.g.

  • Rīgas Pļavnieku pamatskolai izteikta pateicība par piedalīšanos floristikas darbu izstādē - konkursā "LIELDIENU LIGZDAS - 3" tēma: "PAVASARĪ, KAD VISS MOSTAS" (sk.V.Mikena).
  • Izteikta pateicība par piedalīšanos "Pirmās palīdzības sniegšanas sacensībās" Rīgas skolu jauniešiem" (skolas medmāsa D.Buļa).
  • Izteikta pateicība līnijdeju kolektīvam par piedalīšanos Rīgas Sanatorijas speciālajā internātskolā dzimšanas dienas svinībām veltītajā koncertā (sk.M.Redisa).