Latviešu valoda

 

2015./2016. mācību gads 

Skolas 1., 2., 4. klašu LATVIEŠU VALODAS olimpiādes uzvarētāji

Klase Vārds, uzvārds Vieta
1.a Pāvels Rihards Kabakovs 1.
1.c Anita Mukāne 2.
1.c Samanta Ozola 2.
1.d Ingus Zaļauskis 3.
2.c Tija Spalva 1.
2.c Linda Radoviča 2.
2.d Roberts Rinks 2.
2.a Patrīcija Amoliņa 3.
4.c Sindija Jēruma 1.
4.b Kristiāna Bērziņa 1.
4.b Elfa Desela 2.
4.a Anna Ozola 3.

 

  • APSVEICAM! Sabīni Liepnieci (9.a klase) - par II vietas iegūšanu Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras  42. olimpiādē 8. - 9. klasēm.
  • Izteiksmīgās runas konkursā "Dāvinājuma dzejolis Jānim Akurateram" 6.c klases skolniece Loreta Drulle ieguva 3. vietu.
  • Skatuves runas konkursa "Rīgas zvirbulis" 2. kārtā Latgales priekšpilsētā 3. pakāpi ieguva 6.c klases skolniece Loreta Drulle.

 


2014./2015. mācību gads 

APSVEICAM! Sabīni Liepnieci (8.a klase) - par III vietas iegūšanu Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras  41. olimpiādes 2. posmā 8. - 9. klasēm.


Esam sagaidījuši Rīgas Pļavnieku pamatskolas 1.- 4. klašu latviešu valodas olimpiādes uzvarētājus! 

KLASE VĀRDS, UZVĀRDS VIETA

1.a klase

Patrīcija Amoliņa 

I vieta

1.a klase

Nikijs Ziļevs 

I vieta

1.b klase

Emīlija Apiņa 

II vieta

1.b klase

Juris Adukonis 

III vieta

1.c klase

Danaja Burdika 

III vieta

2.a klase

Una Mežale 

I vieta

2. b klase

Anna Ugaine 

II vieta

2.a klase

Ēriks Jankovskis 

III vieta

3.a klase

Anna Ozola 

I vieta

3.a klase

Diāna Ragause 

II vieta

3.c klase

Sindija Jēruma 

III vieta

4.a klase

Loreta Tauriņa 

I vieta

4.c klase

Madara Brasava 

II vieta

4.a klase

Amanda Tūce 

III vieta

 


2013./2014. mācību gads 

Sveicam Sabīni Liepnieci 7.a klase ar veiksmīgu piedalīšanos (8.vieta) starptautiskajā projektā "PUMO" tiešsaistes viktorīnā latviešu valodā.


Sveicam skolas latviešu valodas olimpiādes uzvarētājus!

2014. gada 30. janvāris

Klase Vārds, uzvārds Vieta

1.a

Ēriks Jankovskis

II vieta

1.a

Una Mežale

II vieta

1.a

Reinis Salcevičs

III vieta

1.b

Anna Ugaine

I vieta

2.b

Līva Rebeka Ivanovska

II vieta

2.b

Dorians Jakovļevs

I vieta

2.c

Sindija Jēruma

II vieta

3.a

Loreta Tauriņa

II vieta

3.b

Sanda Liene Celmiņa

I vieta

3.b

Artūrs Guļajevs

III vieta

3.b

Oskars Majevskis

III vieta

4.b

Beāte Kurtukova

II vieta

4.c

Andija Krievāne

II vieta

4.c

Amanda Lūse

I vieta

4.c

Ērika Elizabete Latņikova

III vieta

 

 


2012./2013. mācību gads

1. – 4. klašu latviešu valodas olimpiādes rezultāti 2013. gada 31.janvāris

Apsveicam:)

 

Klase

Vārds, Uzvārds

Vieta

1.a

Agate Šturma

A

1.a

Kristīne Dzene

A

1.a

Anna Ozola

A

1.b

Kristiāna Bērziņa

II

1.b

Gita Beļajeva

II

1.b

Evelīna Runce

A

1.c

Markuss Titovs

III

1.c

Sindija Jēruma

I

1.c

Paula Celmiņa

A

2.a

Amanda Tūce

II

2.a

Loreta Tauriņa

II

2.a

Tomass Gulbis

III

2.b

Sanda Liene Celmiņa

I

2.b

Oskars Majevskis

A

2.b

Kristiāna Berķe

A

2.c

Madara Brasava

III

2.c

Dāvis Podiņš

A

2.c

Linda Reitupe

A

3.a

Reinards Freimanis

A

3.a

Juris Laimiņš

A

3.a

Sandija Bukava

A

3.b

Keitija Denīze Ābele

III

3.b

Luīze Lota Štrause

A

3.b

Megija Ose

II

3.c

Amanda Lūse

II

3.c

Ērika Elizabete Latņikova

III

3.c

Andija Krievāne

I

4.a

Laura Evarte- Bundare

II

4.a

Elīna Vanka

III

4.a

Paula Kitija Muižniece

A

4.b

Madara Šturma

I

4.b

Amanda Stefane

A

4.b

Andželika Dagajeva

A

4.c

Markuss Bucenieks

III

4.c

Liāna Onskule

A

4.c

Edijs Ralfs Ašenkampfs

A

4.d

Kristīne Bulaža

III

4.d

Alīna Lubgāne

III

4.d

Elizabete Avota

II

 

 

 


2011./2012. mācību gads

5. - 9.klašu izglītojamo skolas latviešu valodas olimpiādes uzvarētāji:

7.-9.klase

  1. vieta – SINTIJA VAITAITE 8.a
  2. vieta – ELĪZA ELIZABETE JUHŅĒVIČA 8.a
  3. vieta – KRISTAPS JASJONIS 7.a

             5.-6.klase

  1. vieta – SABĪNE LIEPNIECE 5.a
  2. vieta – ANETE VALNERE 5.c
  3. vieta – LAURA ASTRAUSKA 5.b

 

1. - 4.klašu izglītojamo skolas latviešu valodas olimpiādes uzvarētāji:

Vārds , Uzvārds

Klase

Vieta

Alekss Buda

1.a

III

Toms Edvards Krūmiņš

1.a

II

Loreta Tauriņa

1.a

I

Sandra Celmiņa

1.b

III

Oskaras Vanags

2.a

III

Keitija Denīze Ābele

2.b

II

Artūrs Bisenieks

2.b

III

Amanda Lūse

2.c I

Ērika Elizabete Latņikova

2.c

II

Kristiāna Buda

2.c

III

Laura Evarte

3.a

I

Andrejs Dāvis Umbrovskis

3.a

II

Elīna Luīze Vanka

3.a

II

Artūrs Ķeirāns

3.b

III

Madara Šturma

3.b

II

Vents Dalbiņš

3.c

III

Arita Tiltiņa

3.c

III

Kārlis Tauriņš

4.a

III

Paula Patrīcija Avotiņa

4.b

III

Sabīne Znotiņa

4.b

II

Madara Kivleniece

4.c

III

Elizabete Lapsiņa

4.c

III

Marta Mieze

4.c

I