Matemātika

2016./2017.m.g. APSVEICAM

  • 2. vieta - 6.c klases skolniecei Madarai Brasavai - 44. atklātajā MATEMĀTIKAS olimpiādē.

  • 3. vieta - Rīgas pilsētas  6. klašu skolēnu matemātikas konkursā "SPICPRĀTIS 2017".

Konkurss "Matemātikas daudzcīņa 2017"

  • 3.c klases skolniece - Gabriela Lātaatzinība, sk. Maija Neimane
  • 4.b klases skolniece - Anna Ugaine - 3. vieta, sk. Guntra Meldere

  • Loreta Tauriņa (6.a) - 2. vieta - Rīgas matemātikas 67. olimpiādes 2.posmā.
  • Madara Brasava (6.c) - 2. vieta - Rīgas matemātikas 67. olimpiādes 2.posmā.
  • Sindija Jērumai (5.c) - 3. vieta - Rīgas matemātikas 67. olimpiādes 2.posmā.

2015./2016.m.g.

Skolas 1., 2., 4. klašu MATEMĀTIKAS olimpiādes uzvarētāji

Klase Vārds, Uzvārds Vieta
1.a Pāvels Rihards Kabakovs I
1.b Kerija Teterovska I
1.c Ernests Zaharāns II
1.d Krišs Zaļums III
2.a Alise Maija Kupča I
2.c Gabriela Lāta I
2.a Vidriks Lukass II
2.c Johans Štrauss II
2.d Roberts Rinks III
4.a Dāvis Freimanis I
4.b Dorians Jakovļevs II
4.b Gita Beļajeva III

 

  • Reinis Salaks 6.c) - 1. vieta - Rīgas matemātikas 66. olimpiādes 2.posmā.
  • Loreta Tauriņa (5.a) - 2. vieta - Rīgas matemātikas 66. olimpiādes 2.posmā.
  • Katerīna Pacēviča (6.c) - 2. vieta - Rīgas matemātikas 66. olimpiādes 2.posmā.
  • Ieva Vagare (6.b) - 3. vieta - Rīgas matemātikas 66. olimpiādes 2.posmā.
  • Madarai Brasavai (5.c) - atzinība - Rīgas matemātikas 66. olimpiādes 2.posmā.
  • Apsveicam MERIDIAN Matemātikas olimpiādes finālisti: Annu Ugaini (3.b klase).


2014./2015.m.g.

Apsveicam MERIDIAN Matemātikas olimpiādes bronzas medaļas ieguvējusReini Salaku un Katerīnu Pacēviču (5.c klase).

Par veiksmīgu piedalīšanos 3.klases skolēnus Mārtiņu Mežsargu un Dorianu Jakovļevu.


1.-4. klašu skolas matemātikas olimpiādes uzvarētāji

Vieta Vārds, uzvārds, klase
1. vieta

1.a - Alise Maija Kupča

1.c - Gabriela Lāta

2.b - Anna Ugaine 

3.a - Mikuss Kastra

4.a - Loreta Tauriņa

4.c - Madara Brasava

2. vieta

2.a - Ēriks Janovskis

3.b - Mārtiņš Mežsargs

3.a - Roberts Kurzemnieks

3.vieta

1.b - Renārs Dargēvičus 

1.c - Adrija Ovčinkova

2.a - Roberts Znotiņš

3.a - Ernests Lejiņš

4.b - Eduards Valneris

4.a - Jānis Burmistrs

4.a - Amanda Tūce

Skolas matemātikas olimpiādes uzvarētāji

Vieta Vārds, uzvārds, klase
1. vieta

Reinis Salaks (5.kl.), Ralfs Jansons (7.kl.)

2. vieta Pāvels Ananko (5.kl.), Andija Krievāne (5.kl.), Andrejs Dāvis Umbrovskis (6.kl.), Madara Šturma (6.kl.), Kristīne Bulaža (6.kl.), Eduards Zeile (7.kl.), Sabīne Liepniece (8.kl.), Laura Astrauska (8.kl.), Edīte Mitrevica (9.kl.), Zane Jansone (9.kl.)
3.vieta Vivita Budze (5.kl.), Anastasija Bondare (5.kl.), Amanda Lūse (5.kl.), Linda Ragause (6.kl.), Kristiāns Bušs (6.kl.), Elīna Palamarčuka (6.kl.), Roberts Laimīte (6.kl.), Ralfs Ivanovs (6.kl.), Elīsa Bauģe (7.kl.), Ēriks Rasolovs (7.kl.)
Atzinība Kristiāna Buda (5.kl.), Emīls Liepnieks (7.kl.), Gustavs Jansons (7.kl.)

 


 2013./2014.m.g.

 

Sveicam Reini Salaku 4.c klase ar 2. vietas iegūšanu starptautiskajā matemātikas olimpiādē "Tik vai cik".

 


Sveicam 2014.g. 26. marta skolas matemātikas olimpiādes uzvarētājus!

Klase

Vārds, uzvārds

Vieta

1.b

Anna Ugaine

I vieta

1.a

Namejs Zunda Kuplais

II vieta

1.c

Kira Senatorova

III vieta

2.b

Gita Beļajeva

I vieta

2.a

Dāvis Freimanis

II vieta

2.b

Dorians Jakovļevs

II vieta

2.a

Roberts Kurzemnieks

III vieta

3.a

Amanda Tūce

I vieta

3.a

Loreta Tauriņa

I vieta

3.c

Madara Brasava

II vieta

4.b

Ieva Vagare

I vieta

4.c

Andija Krievāne

I vieta

4.b

Luīze Lote Štrause

II vieta

4.c

Kristiāna Buda

II vieta

4.b

Madara Šalka

III vieta


Rīgas skolu konkurss "MATEMĀTIKAS DAUDZCĪŅA"

1.VIETA - Reinis Salaks (4.c klase)

4. VIETA - Loreta Tauriņa (3.a klase)


Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādes 2. posma laureāti

N.p.k. Skolēna vārds, uzvārds Klase Vieta Skolotājs
1. Raitis Ogle 6. 3. A. Vīksna
2. Mārtiņš Reitups 6. 3. A. Vīksna
3. Maija Sondore 5. A A. Buka
4. Andrejs Dāvis Umbrovskis 5. A A. Vīksna
5. Gustavs Niklāvs Jansons 6. A A. Vīksna
6. Ralfs Jansons 6. A A. Vīksna
7. Santa Sanija Linde 6. A A. Vīksna

 

 


Riga MERIDIAN INTERNATIONAL SCHOOL Matemātikas olimpiādē piedalījās 3.a (sk. Dz.Kalniņa), 4.c  klases (sk. M.Neimane) un 5.c klases (sk.A.Buka) skolēni, kuri ieguva: 

  • Sudraba medaļa - Reinis Salaks - 4.c klase;
  • Bronzas medaļa - Katrīna Pacēviča, Andija Krievāne - 4.c klase; Loreta Tauriņa - 3.a klase, Roberts Laimīte - 5.c klase.

Sveicam skolas matemātikas olimpiādes uzvarētājus

1.vieta

2. vieta

3. vieta

Atzinība

Maija Sondore (5. klase)

Miks Burmistrs (5. klase)

Linda Ragause (5. Klase)

Markuss Bucenieks (5. Klase)

Santa Sanija Linde (6. Klase)

Mārtiņš Reitups (6. Klase)

Sabīne Liepniece (7. Klase)

Madara Šturma (5. Klase)

Heidija Platace (5. Klase)

Ralfs Ivanovs (5. Klase)

Andrejs Dāvis Umbrovskis (5. Klase)

Roberts Laimīte (5. Klase)

Ralfs Jansons (6.klase)

Emīls Abrickis (8. Klase)

Kristaps Lēmanis(5. Klase)

Elīna Palamarčuka (5. Klase)

Regnārs Bračka (5. Klase)

Edīte Mitrevica (8. Klase)

Igors Mihailovs (8. Klase)

Egīls Vindačs (5. Klase)

Toms Kalns (5. Klase)

Ričards Avots (5. Klase)

Rainers Ļuļis (5. Klase)

Gustavs Jansons (6. Klase)

Kārlis Tauriņš (6. Klase)

Alise Vinogradova (6. Klase)

Edijs Belasovs (6. Klase)

Raitis Ogle (6. Klase)

 

 


SVEICAM!

40. atklātā matemātikas olimpiādē 3.c kl. Reinis Salaks 3. vieta; (sk. M.Neimane);

40.atklātā matemātikas olimpiādē 3.c kl. Katerīna Pacēviča - atzinība; (sk. M. Neimane);

40.atklātā matemātikas olimpiādē 6.a kl. Sabīne Liepniece - atzinība; (sk. S.Tīfentāle);

40.atklātā matemātikas olimpiādē 5.c kl. Marta Mieze - atzinība; (sk. A.Vīksna);

 

Rīgas Vidzemes priekšpilsētas konkursā "Matemātikas daudzcīņa" 3.c kl. Reinim Salakam 1. vieta; (sk. M. Neimane);

Rīgas Vidzemes priekšpilsētas konkursā "Matemātikas daudzcīņa" 3.b. kl. Ievai Vagarei - atzinība; (sk. M. Redisa).


Sveicam 2012./2013.m.g. 1. – 4. klašu skolas matemātikas olimpiādes uzvarētājus!

1. vieta

1. Dāvis Freimanis 1.a

2. Marta Kazāka 2.a

3. Ieva Vagare 3.b

4. Katerīna Pacēviča 3.c

5. Linda Ragause  4.a

6. Maija Sondore 4.c

2. vieta

1. Dorians Jakovļevs 1.b

2. Jānis Burmistris 2.a

3. Luīze Lote Štrause 3.b

4. Andrejs Dāvis Umbrovskis 4.a

5. Artūrs Ķeirāns 4.b

6. Raitis Zēvalds 4.c

3. vieta

1. Gita Beļajeva 1.b

2. Eduards Valneris 2.b

3. Madara Brasava 2.c

4. Emīlija Tralmaka 2.c

5. Kristiāna Buda 3.c

6. Andija Krievāne 3.c

7. Miks Burmistrs 4.a

8. Heidija Platace 4.b

9. Roberts Laimīte 4.c

10. Kristīne Bulaža 4.d

 


 

Rīgas pilsētas matemātikas olimpiāde 2012./2013.m.g.
Nr. Vārds Uzvārds Klase Vieta Skolotājs
1 Mārtiņš Reitups 5. I Anta Vīksna
2 Santa Sanija Linde 5. I Anta Vīksna
3 Raitis Ogle 5. A Anta Vīksna
4 Kristiāna Apsīte 6. I Anita Ozola
5 Anete Valnere 6. II Anita Ozola
6 Sabīne Liepniece 6. III Sofija Tīfentāle

 


 

2012. / 2013. m.g. MERIDIAN Matemātikas olimpiādē piedalījās astoņi Rīgas Pļavnieku pamatskolas 5. klašu skolēni (skolotāja Anta Vīksna).

Bronzas medaļas ieguva Mārtiņš Reitups un Marta Mieze no 5.c klases. Apsveicam:)

 


Skolas matemātikas olimpiādes uzvarētāji 2012./2013. m.g.

1. vieta
Reitups Mārtiņš - 5.c
Mieze Marta - 5.c
Valnere Anete - 6.c
 

2. vieta
Jansons Gustavs - 5.a
Liepniece Sabīne - 6.a
Astrauska Laura - 6.b
Dakšs Mareks - 6.b
Apsīte Kristiāna - 6.c
Abrickis Emīls - 7.a

3. vieta
Liepnieks Emīls - 5.a
Vinogradova Alise - 5.b
Linde Santa Sanija - 5.c
Ružanska Diāna - 6.c
Mitrevica Edīte - 7.a
Strazdiņš Kristaps - 7.b
Šillers Mārcis - 8.a

Atzinība
Zīvers Orests - 5.a
Avotiņa Paula Patrīcija - 5.b
Kivleniece Madara - 5.c
Korotkijs Artūrs - 6.c
Zaņko Elvīra - 6.c
Jasjonis Kristaps - 8.a

 


Latvijas 39. atklātā olimpiāde matemātikā 2011./2012.m.g.

Anete Valnere (5.c klase) - 3.vieta (sk.A.Ozola).


2011. gada nogalē privātā pamatskola "RIMS - Rīga International meridian school" organizēja Meridian Matemātikas olimpiādi 3., 4. un 5. klašu skolēniem. Sacensībās piedalījās 1508 skolēni no aptuveni 70 dažādām Rīgas skolām.

Šajā olimpiādē piedalījās un godalgotas vietas ieguva arī mūsu skolas izglītojamie:

Laura Evarte 3.a klase - Bronzas medaļa (sk. A. Zalviņa)

Maija Sodore 3.c klase -  Bronzas medaļa (sk. A. Buka)

Mārtiņš Reitups 4.c klase - Bronzas medaļa (sk. A. Līpenīte)

Anete Valnere 5.c klase - Zelta medaļa (sk. A.Ozola)

Sabīne Liepniece 5.a klase - Sudraba medaļa (sk. S. Tīfentāle)

 


Skolas 5. - 8. klašu matemātikas olimpiādes uzvarētāji:

Pugačs Arvis Ernests 5.c 1. vieta
Ivaško Markuss 6.c 1. vieta
Ružanska Diāna 5.c 2. vieta
Ķerubiņa Agate 6.b 2. vieta
Apsīte Kristiāna 5.c 3. vieta
Bērziņš Leo 6.a 3. vieta
Valnere Anete 5.c 3. vieta
Makbets Haralds 6.a 3. vieta
Patkovska Laura 5.a 3. vieta
Liepniece Sabīne 5.a 3. vieta
Dakša Mareks 5.b atzinība
Mitrevica Edīte 6.a atzinība
Astrauska Laura 5.b atzinība
Juhņēviča Liene Katrīna 5.a atzinība
Rusakovs Jurijs Georgs 5.c atzinība
Stepiņš Kristaps 5.b atzinība
Bokta Kaspars 6.a atzinība

 


 

1.– 4.klašu skolas matemātikas olimpiādes uzvarētāji
Vārds, Uzvārds Klase Vieta
Loreta Tauriņa 1.a II
Toms Krūmiņš 1.a III
Annija Zeimule 1.b III
Eduards Valneris 1.b I
Madara Brasava 1.c III
Luīze Lote Štrause 2.b III
Ieva Vagare 2.b III
Katerīna Pacēviča 2.c I
Reinis Salaks 2.c II
Kristaps Lēmanis 3.a II
Linda Ragause 3.a III
Artūrs Ķeirāns 3.b III
Madara Šturma 3.b III
Roberts Laimīte 3.c II
Markuss Bucenieks 3.c I
Orests Zīvers 4.a II
Linda Ikstiņa 4.a III
Paula Patrīcija Avotiņa 4.b III
Sabīne Znotiņa 4.b II
Mārtiņš Reitups 4.c II
Raitis Ogle 4.c I

 

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas matemātikas olimpiādes 2.posma rezultāti:

Vārds, uzvārds Klase Vieta Skolotājs
Kristiāna Apsīte 5.c I A.Ozola
Anete Valnere 5.c I A.Ozola
Diāna Ružanska 5.c III A.Ozola
Sabīne Liepniece 5.a atzinība S.Tīfentāle
Arvis Pugačs 5.c atzinība A.Ozola
Markuss Ivaško 6.c atzinība S.Tīfentāle
Agate Ķerubiņa 6.b atzinība S.Tīfentāle