Matemātika

 

2018./2019.m.g. APSVEICAM UN LEPOJAMIES!

 

kengurs


Estere Krūmiņa - matemātikas konkursā "MMC Junior" ieguvusi godpilno 11. vietu (no 1045 dalībniekiem 2. klašu skolēnu konkurencē).


Ugaine


Rīgas matemātikas 69. olimpiādes 2. posms 5. - 8. klasēm:

  • 1. vieta - Anna Ugaine 6.b klase (sk. A. Buka)
  • 2. vieta - Emīlija Apiņa 5. b klase (sk .A. Buka)
  • 3. vieta - Matīss Šalks 5.c klase (sk. S. Tīfentāle)

  • 28. februārī privātajā vidusskolā “Klasika” norisinājās ikgadējā matemātikas olimpiāde “Matemātiskā daudzcīņa.
    4.B klases skolēns Kristers Tempelmanis ieguva 2 atzinības – vienu par radošumu, otru par kopvērtējumā iegūtajiem punktiem (41p. no 60 p.)

Skolas matemātikas olimpiādes rezultāti

O1                         O2


2017./2018.m.g. APSVEICAM

  • Starptautiskās matemātikas olimpiādes "Tik vai... Cik" 4. kārtā:
    • Lukass Vidriks -  2. vieta (4.a), sk.M.Neimane
    • Alise Maija Kupča - 3. vieta (4.a), sk.M.Neimane
    • Johans Štrauss - atzinība (4.c), sk.M.Neimane
  • Matemātikas konkursā MMC - Pangea -  5.b klases skolniece Anna Ugaine (sk. A.Buka) ieguva sudraba medaļu, t.i. 10. vieta no ~500 dalībniekiem.
  • Annai Ugainei (5.b) - ATZINĪBA - starptautiskā projekta "RĒĶINI GALVĀ" 2018.g. Latvijas fināla sacensībās (sk. A.Buka)
  • Matemātikas konkursa "Ķengurs 2018" rezultāti. Skatīt...
  • Konkursa "Matemātikas daudzcīņa" rezultāti:

 

  • Pāvels Rihards Kabakovs 3.klase - ATZINĪBA
  • Johans Štrauss 4.klase - 3.VIETA

2016./2017.m.g. 

  • 2. vieta - 6.c klases skolniecei Madarai Brasavai - 44. atklātajā MATEMĀTIKAS olimpiādē.

  • 3. vieta - Rīgas pilsētas  6. klašu skolēnu matemātikas konkursā "SPICPRĀTIS 2017".

Konkurss "Matemātikas daudzcīņa 2017"

  • 3.c klases skolniece - Gabriela Lātaatzinība, sk. Maija Neimane
  • 4.b klases skolniece - Anna Ugaine - 3. vieta, sk. Guntra Meldere

  • Loreta Tauriņa (6.a) - 2. vieta - Rīgas matemātikas 67. olimpiādes 2.posmā.
  • Madara Brasava (6.c) - 2. vieta - Rīgas matemātikas 67. olimpiādes 2.posmā.
  • Sindija Jērumai (5.c) - 3. vieta - Rīgas matemātikas 67. olimpiādes 2.posmā.

2015./2016.m.g.

Skolas 1., 2., 4. klašu MATEMĀTIKAS olimpiādes uzvarētāji

 

Klase Vārds, Uzvārds Vieta
1.a Pāvels Rihards Kabakovs I
1.b Kerija Teterovska I
1.c Ernests Zaharāns II
1.d Krišs Zaļums III
2.a Alise Maija Kupča I
2.c Gabriela Lāta I
2.a Vidriks Lukass II
2.c Johans Štrauss II
2.d Roberts Rinks III
4.a Dāvis Freimanis I
4.b Dorians Jakovļevs II
4.b Gita Beļajeva III

 

  • Reinis Salaks 6.c) - 1. vieta - Rīgas matemātikas 66. olimpiādes 2.posmā.
  • Loreta Tauriņa (5.a) - 2. vieta - Rīgas matemātikas 66. olimpiādes 2.posmā.
  • Katerīna Pacēviča (6.c) - 2. vieta - Rīgas matemātikas 66. olimpiādes 2.posmā.
  • Ieva Vagare (6.b) - 3. vieta - Rīgas matemātikas 66. olimpiādes 2.posmā.
  • Madarai Brasavai (5.c) - atzinība - Rīgas matemātikas 66. olimpiādes 2.posmā.
  • Apsveicam MERIDIAN Matemātikas olimpiādes finālisti: Annu Ugaini (3.b klase).