Skolas forma

Labdien, cienījamie vecāki!

02.05.2017. Skolas padomes sēdē tika pieņemts lēmums par skolas formu izgatavotāja un piegādātāja maiņu.

2017./2018.m.g skolas formas tiek ieviestas 1.-5.klasei un izgatavos uzņēmums www.skolasforma.lv.

Rīgas Pļavnieku pamatskolas iekšējās kārtības noteikumi paredz, ka 1. -5. klašu skolēni ikdienā ierodas skolā skolas formā (pēc vecāku izvēles augšdaļas apģērbs ar skolas logo). Vecākiem un skolēniem tiek piedāvāta iespēja izvēlēties vairākus skolas formas elementus.

Skolasforma.lv mājas lapā ir izveidota Rīgas Pļavnieku pamatskolas sadaļa, kurā  iespējams izvēlēties un pasūtīt skolas formu.

Lai skolas forma tiktu izgatavota līdz 31.augustam, pasūtījums jāveic līdz 2019.gada 15.jūnijam.  

Informāciju par pasūtīšanas procesu un piedāvāto modeļu klāstu skatīt: http://www.skolasforma.lv/index.php?route=product/category&path=207

27. maijā no plkst.17.00-19.00 (121.kab.) būs iespēja pielaikot formas, lai pēc tam internetā veiktu skolēnam piemērotāko izmēra pasūtījumu.

!!! Formas, kuras ir pasūtītas iepriekšējos gados un vēl der, tad tās droši iespējams var nēsāt arī turpmāk.

Ar jautājumiem par skolas formu pasūtīšanu un izgatavošanu vērsties firmā skolasforma.lv.

Rīgas Pļavnieku pamatskolas iekšējās kārtības noteikumi paredz, ka 1. - 5. klašu skolēni ikdienā ierodas skolā skolas formā (pēc vecāku izvēles augšdaļas apģērbs ar skolas logo).

Lūgums vecākiem būt atsaucīgiem un visi kopīgi ieviesīsim skolas formas ikdienā, lai veidotu vienotu skolas kolektīvu ar piederības sajūtu savai skolai.

\