Skolēna e-karte

Skolēna E - Karte (buklets)

E-maciņš

Bezskaidras naudas norēķini ar Skolēna e karti Rīgas skolās

Personalizētā viedkarte “Skolēna e karte” (turpmāk tekstā – Skolēna e karte) ir Rīgas pilsētas pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu skolēna apliecība, kā arī līdzeklis Rīgas pilsētas pašvaldības (turpmāk tekstā – Pašvaldība), Pašvaldības kapitālsabiedrību un sadarbības partneru piedāvāto atvieglojumu, pakalpojumu un priekšrocību saņemšanai un Pašvaldības sadarbības partneru sniegto pakalpojumu apmaksai.

Lai Jūsu bērns apmaksātu pusdienas Rīgas skolas ēdnīcā, izmantojot Skolēna e karti, nevis skaidru naudu, nepieciešams:

 1. Reģistrējieties pašapkalpošanas portālā https://skolas.rigaskarte.lv[1]:
  1. Atveriet pašapkalpošanas portāla lapu un nospiediet “Reģistrēties”.
  2. Autentificējieties ar internetbankas palīdzību.
  3. Aizpildiet reģistrācijas formu, iepazīstieties ar portāla lietošanas noteikumiem un nospiediet “Nosūtīt”.
  4. Ielogojieties pašapkalpošanās portālā, nospiežot uz saiti vēstulē, ko saņemsiet uz savu e-pasta adresi, un augšupielādējiet personu apliecinoša dokumenta kopiju. Vienas darba dienas laikā Jūsu dati tiks pārbaudīti. Veiksmīgas pārbaudes rezultātā Jūs saņemsiet reģistrācijas apstiprinājuma e-pastu.

 

 1. Piesaistiet savam profilam bērna Skolēna e karti[2]:
  1. Ielogojieties pašapkalpošanas portālā.
  2. Izvēlieties sadaļu “Mans konts” un tajā nospiediet “Pievienot Skolēna e karti”.
  3. Aizpildiet formu Skolēna e kartes pievienošanai un nospiediet “Saglabāt”.

 

 1. Papildiniet piesaistīto Skolēna e kari:
  1. Izvēlieties sadaļu “Papildināt Skolēna e karti”.
  2. Izvēlieties Skolēna e karti, kuru vēlaties papildināt (Jūsu profilam var būt piesaistītas vairākas Skolēna e kartes), norādiet papildināšanas summu un nospiediet “Apstiprināt”.
  3. Apmaksājiet maksājuma uzdevumu internetbankā, bankas filiālē vai citā maksājumu iestādē.
  4. Pēc naudas ieskaitīšanas pašapkalpošanas portāla sistēmas pārvaldnieka bankas kontā[3], bērns to var lietot Rīgas skolas ēdnīcā.

Sīkāku informāciju par pakalpojumu var iegūt, iepazīstoties ar pašapkalpošanas portāla lietošanas noteikumiem vai zvanot pa tālruni 67326300. E-pasts saziņai ar tehniskās palīdzības dienestu: support@skolas.rigaskarte.lv.

Informāciju par Skolēna e kartes saņemšanas kārtību un Rīgas pilsētas pašvaldības braukšanas maksas atvieglojumiem skolēniem var iegūt Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” mājas lapā www.rigassatiksme.lv.

 

[1] Reģistrēties pašapkalpošanas portālā var fiziska persona, kas apmaksā bērna ēdināšanu skolā, piemēram, vecāks, vecvecāks, likumiskais pārstāvis.

[2] Piesaistīt profilam var tikai derīgu Skolēna e karti.

[3] Naudas ieskaitīšanas laiks Skolēna e kartē ir atkarīgs no pārskaitījuma veida un izpildītāja! Piemēram, pārskaitījums vienas bankas ietvaros notiek vienas dienas laikā, starpbanku pārskaitījums var aizņemt no pāris stundām līdz dažām dienām. Precīzu pārskaitīšanas laiku var apskatīties maksājuma iestādes spēka esošajos noteikumos. Nauda ir pieejama izmantošanai Rīgas skolas ēdnīcā, līdzko redzama pašapkalpošanas portāla sistēmā.